Przejdź do treści

Darmowa wysyłka - Oferta ograniczona 🚚

  Nasza Misja

  Stworzyliśmy Mój Oceanowy świat ©, aby wspierać lepszą przyszłość.
  Naszym celem jest działanie na rzecz oczyszczania oceanów i ochrony fauny morskiej, która z coraz większym trudem przechodzi prądy morskie i działalność człowieka...

  WZNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI
  Naszym głównym działaniem jest uświadomienie światu krytycznej sytuacji niektórych gatunków zwierząt. Większość naszych dochodów inwestujemy w kampanie w sieciach społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat...)

  🐢 Żółwie :
Liczba żółwi znalezionych bez życia po spożyciu plastiku stale rośnie od 10 lat i wzrosła o 23% w latach 2019-2021.
  Plaże, na których żółwie od wieków składają jaja, są niszczone lub pokrywane plastikowym zanieczyszczeniem, co ogranicza ich rozmnażanie, nawet gdy żywe okazy są zagrożone.

  🦈 Rekiny :
Nielegalne polowania na rekiny drastycznie zmniejszają ich liczebność każdego roku z powodu spożycia mięsa z płetw. To prawdziwe rzezie, do których dochodzi z całkowitą bezkarnością, czemu sprzyja negatywny obraz emitowany przez kino, które nie popycha władzy do działania.

  WSPARCIE
  Nasze drugie działanie polega na wkładzie misji stowarzyszeń mających na celu oczyszczanie plaż i oceanów, a tym samym ratowanie żółwi morskich i rekinów rannych lub wypuszczonych na wolność.


  JESTEŚMY NA DOBREJ DRODZE

  Tym więcej osób dołącza do naszego ruchu, tym większą świadomość tworzymy, a także pomagamy w oczyszczaniu oceanów i przetrwaniu gatunków morskich.

  Nie możemy się doczekać, aż do nas dołączysz!