Przejdź do treści

Darmowa wysyłka - Oferta ograniczona 🚚

  Wysyłka i dostawa

  CZASY WYSYŁKI

  Zazwyczaj wysyłamy z naszego magazynu w Europie, w szczególności we Włoszech, lub w Azji.

  Zwykle trwa 2-3 dni robocze dla wszystkich zamówień z Włoch, 6-15 dni roboczych dla wszystkich zamówień, które mają być dostarczone w Europie z Włoch po wysyłce i 6-15 dni dla zamówień na całym świecie.

  Wszystkie zamówienia są zazwyczaj produkowane i wysyłane w ciągu 1-3 dni roboczych. Ten okres czasu może być nieco dłuższy w okresach wyprzedaży (np. listopad/grudzień).

  Uwaga: Jeśli wystąpi problem z zamówieniem, czas produkcji ze zrozumiałych względów ulegnie wydłużeniu. Po wysłaniu przedmiotu (przedmiotów) nie możemy nic zrobić, aby zmienić zamówienie.

  Po otrzymaniu numeru śledzenia przez e-mail Zazwyczaj trwa to 2-3 dni robocze, aby wysłać zamówienie, jak wspomniano powyżej.

  Nieudana próba doręczenia oznacza, że kierowca kuriera próbował dostarczyć paczkę do klienta, ale doręczenie nie powiodło się. W większości przypadków znajdziesz notatkę pozostawioną przez kierowcę informującą o próbie i nieudanej dostawie.
  Aby móc odebrać zamówienie, należy skontaktować się z lokalnym kurierem, umawiając się na odbiór.
  Nie zapewniamy dostawy, jeśli adres jest nieprawidłowy i nie został podany w ciągu pierwszych 6 godzin od złożenia zamówienia.
  Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć zamówienie lub wysłać nowe zamówienie, jeśli odbiór nie jest możliwy.

  UWAGA: Sporadycznie mogą wystąpić opóźnienia z powodu pandemii i okresów świątecznych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami (OWU).